מעבדות

מעבדות לייצור והתאמת עיניים תותבות בישראל

בישראל פועלות כיום שלוש מעבדות עיקריות לייצור ולהתאמה של עיניים תותבות. כל מעבדה, מתאפיינת ביתרונותיה, וכמובן, מיקומה הגיאוגרפי בארץ מהווה שיקול עיקרי בבחירתה לפניכם, מידע כללי אודות המעבדות השונות, ופרטי יצירת הקשר עם כל אחת מהמרפאות:

המעבדה לעיניים תותבות – מרפאות חוץ – בית החולים סורוקה – באר-שבע

מעבדת הייצור וההתאמה של עיניים תותבות בבית החולים סורוקה בבאר-שבע, מופעלת ומנוהלת על ידי אוקולריסטית מדופלמת הידוע הגם בכישוריה האומנותיים, עובדה המשפיעה משמעותית על תוצאות ההתאמה של העיניים למראה הטבעי של הפנים. היתרון של מרפאה זו, הוא בקשר הרציף עם מרפאות העיניים של בית החולים, והאפשרות שבשילוב הטיפולים.

שעות פעילות המעבדה הן בימי א’ עד ה’, בין השעות 15:30 – 8:30

קישור לאתר המעבדה

המרפאה לפרוטזות עיניים של מירה ורדיזר – חיפה

מרפאת העיניים של מירה ורדיזר בחיפה, היא מרפאה משפחתית פרטית, הפעילה למעלה משלושים וחמש שנה. מעבר לביצוע התאמה והתקנה של עיניים תותבות, שירותי המרפאה כוללים פרוטזות פנים ושירותים נוספים. היתרון הבולט של הפנייה אל מרפאה זו, הוא היחס האישי והחם המעניקים מפעילי המרפאה ללקוחותיהן, והניסיון הרב של אנשי המקצוע, המאפשר ייצור מהיר והתאמה אופטימאלית של העין למטופל.

שעות פעילות המרפאה הן בימים א’, ג’,  ד’, בין השעות 8:00-14:00, בימי שני פתוח המרפאה עד השעה 19:00 בערב, ובימי חמישי, פועלת המרפאה בשתי משמרות, בין השעות 8:00-14:00, ובין השעות 15:00-19:00

קישור לאתר המעבדה

איי-טק – מכון בניית עיניים תותבות בהתאמה אישית – ירושלים

המכון הירושלמי איי-טק לייצור והתקנת עיניים תותבות, מספק פתרון מושלם המתאים לצרכיו של כל אדם הנזקק להתאמה אישית של עין תותבת.
המעבדה במכון משתמשת בתהליך הייצור של העיניים התותבות בחומרים הנחשבים למובילים בתחום: חומרים המספקים התאמה ביולוגית מושלמת.

המעבדה מאפשרת התאמה של עדשות סקלאריות ועיניים תותבות מלאות כאחת.

צביעת העיניים מתבצעת על ידי אומן הפועל במקום.
המעבדה, המתאפיינת בשירות מהיר, משתדלת לספק את העיניים ללקוחותיה כבר באותו היום.
שעות פעילות המעבדה הן בימי א’ עד ה’, בין השעות 8:00 – 17:00

קישור לאתר המעבדה